СТАТТІ ПРИВАТНОГО ДЕТЕКТИВА

статьи частного детектива

детектив скайпdetektiv_kiev

детективне агентство лайф(063) 972-972-0

приватний детектив мтс(050) 725-86-84

пошта детективdetektiv@holms.org.ua

питання детективамзадати питання детективам

детективне агентство

Перелік статей детективного агентства

схема роботи з клієнтамиСхема роботи з клієнтами
Схема роботи детективного агентства "Филин" з клієнтами. У статті схематично показаний порядок взаємодії з детективами - звернення в агентство, консультація з приватними детективами, порядок оплати послуг детективів, способи оплати роботи детективного агентства.

детективне агентство КиївДетективне агентство" Філін "Київ
Короткий огляд структури та спеціалізації детективного агентства "Філін". У статті розглянуто, хто входить до складу нашого детективного агентства, принципи роботи агентства, коротенько вартість і фіксація подій приватними детективами агентства.

детектив шахрайОбережно! Детективи шахраї.
На сьогодні, на ринку детективних послуг, знаходиться досить багато детективів шахраїв. У статті наводяться деякі рекомендації відносно того, як не потрапити в руки таких псевдо-детективів. Також стаття містить відео-фрагмент, в якому викритий один з детективів шахраїв.

як вибрати детективне агентствоЯк вибрати детективне агентство.
У статті приводяться деякі практичні поради, які допоможуть правильно вибрати детективне агентство, щоб не втратити свої матеріальні засоби, а також зберегти повну конфіденційність при рішенні виниклої ситуації.

перевірка інформаціїПеревірка персональної інформації.
Стаття описує послугу детективного агентства по перевірці персональної інформації. Перевірка інформації, яку залишили про себе користувачі сайтів знайомств або шлюбних агентств, на предмет правдивості і достовірності.

чоловік часто у відрядженняхЧоловік часто у відрядженнях?
Відрядження, один із способів, який дозволяє "зникнути" з будинку на декілька днів. У практиці детективного агентства бувають такі випадки, коли насправді, відрядження чоловіка абсолютно не пов'язане з якими-небудь робочими моментами.

Як знайти людину в інтернеті ?Як знайти людину в інтернеті?
У даній статті детективного агентства розглянуті деякі безкоштовні способи пошуку людини за допомогою мережі інтернет - пошукові системи, соцмережі, месенджери, телефонні довідники, пошук по фотографії.

простежити за дружиною чоловікомЯк простежити за дружиною, чоловіком використовуючи мобільний? Невелика стаття про переваги і недоліки використання способу обчислення відстані від sim-карти власника мобільного телефону до базової станції компанії.

детективне агентство відгукиДетективне агентство відгуки.
Невелика стаття, в якій приділено трохи вниманмя використанню відгуків про детективне агентство, в якості основного критерію при виборі детективного агентства.

 

 

 

 

 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua
Рейтинг@Mail.ru